• ZÁPIS DO MATERSKEJ ŠKOLY STÁLE PREBIEHA

• Katolícka materská škola sv. Jána Nepomuckého OZNAMUJE, že má ešte niekoľko voľných kapacít  pre deti, ktoré chcú byť súčasťou materskej školy pod vedením mladého dynamického učiteľského kolektívu.

Ponúkame rodinné prostredie, pozitívnu a priateľskú klímu, výchovu a vzdelávanie detí v duchu kresťanských hodnôt.

Vzdelávanie detí prebieha v moderne zariadenej materskej škole s moderným informačno-technologickým vybavením, s príjemným externým prostredím.

Neváhajte čím skôr kontaktovať materskú školu, kým sú k dispozícií voľné kapacity.

Informácie vám poskytneme osobne v materskej škole alebo:

• Telefonický kontakt : +421 944 300 898
            • Webstránka materskej školy:  www.kzsms-ms.edupage.org
            • Facebooková stránka materskej školy : Katolícka Mš Rožňava

• Milí rodičia budúcich škôlkarov

• Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého v Rožňave , má  ešte pár voľných  miest na prijatie detí do mateskej školy na školský rok 2022/2023.

Žiadosti môžete posielať až do naplnenia kapacity.

Informovať sa môžete osobne v matersklej škole /informácie Vám poskytne zástupkyňa  pre materskú školu /, telefonicky  na tel.čísle: +421 944 300 898

mailovou komunikáciou : zastupcams@kzsms.sk

Tešíme sas na Vás