• Svetový deň vody

• Detičky z I. a II. triedy pri príležitosti "Svetového dňa vody" si zopakovali a upevnili si vedomosti o význame vody pre ľudí, zvieratká a rastliny.

• Ponožková výzva

• Detičky z I. a II. triedy sa zapojili do ponožkovej výzvy.

*Čo je ponožková výzva?*

"Ponožková Výzva sa každoročne koná 21. marca a spája sa so Svetovým dňom Downovho syndrómu. Tento deň sa na znak oslavy ľudskej jedinečnosti nosia dve rozdielne ponožky.

Cieľom výzvy je šíriť povedomie o ľuďoch s Downovým syndrómom. Ich prijatie spoločnosťou. Práve vďaka informovanosti môže každý z nás búrať predsudky a pomôcť im, aby sa stali rovnocennými členmi spoločnosti a mohli realizovať svoje sny – žiť plnohodnotný život."

• II.trieda predškoláci

• V utorok predviedli naši šikovní predškoláci svojim mamkám a ockom čo všetko si osvojili v našej materskej škole a čo všetko už vedia a ukázali, že sú výborne pripravení na nástup do školy. 🙂