• Oznámenie o voľnom pracovnom mieste

Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého

v Rožňave

Názov pracovnej pozície: učiteľka materskej školy

Počet voľných miest: 2

Miesto výkonu práce: Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého, Kósu Schoppera 22, 04801 Rožňava

Predpokladaný dátum prijatia: 01.12.2022

Platové podmienky: V súlade so Zákonom č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení niektorých zmien v odmeňovaní a zákona č. 318/2018, ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 553/2003 Z.z.

Kvalifikačné predpoklady a iné požiadavky:

• Kvalifikačné predpoklady podľa zákona č.138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MŠVVaŠ SR č. 1/2020 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

• Pedagogická prax nie je vyžadovaná.

• Komunikačné schopnosti.

• Zdravotná spôsobilosť.

• Bezúhonnosť.

• Ovládanie štátneho jazyka.

• Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu.

• Schopnosť vychovávať a formovať v kresťanskom duchu a vytvárať duchovné spoločenstvo.

• Osobné ľudské a morálne predpoklady v duchu kresťanskej náuky a morálky.

• Katolík, praktizujúci svoju vieru, pobirmovaný, ktorý absolvoval duchovnú formáciu v inštitúte zasväteného života.

Požadované doklady:

• Písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru.

• Štruktúrovaný profesijný životopis.

• Doklady o vzdelaní – kópia vysvedčenia, dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní.

• Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

• Čestné prehlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu.

• Krstný list resp. výpis z krstnej matriky – nie starší ako 3 mesiace.

• Písomné odporúčanie kňaza kompetentného podať svedectvo o kresťanskej morálke a o živote uchádzača.

Kontakt pre poskytnutie informácií:

Meno: Bc. Erika Lörinczová

Kontakt: ekonom@kzsms.sk,  +421940 985 321

Adresa: Kósu Schoppera 22, 048 01 Rožňava

• Oznámenie

• Beseda s príslušníkom PZ SR

Milí rodičia,

deti II.triedy (Včielky- predškoláci ) sa dňa 16.11.2022 zúčastnia besedy "Póla radí deťom" organizované s príslušníkom   PZ SR - Rožňava.

• Oznámenie

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

Riaditeľstvo Katolíckej základnej školy s materskou školou sv. Jána Nepomuckého oznamuje, že riaditeľka školy na deň 18. 11. 2022 (piatok) UDEĽUJE RIADITEĽSKÉ VOĽNO pre materskú školu  z organizačných dôvodov v súlade § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.