• Náš športový výkon

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Náš športový výkon.

S deťmi sme sa vybrali na prechádzku, ktorá sa zmenila na "turistiku". Aby ste uverili, čo naši drobci zvládli, urobili sme si niekoľko záberov. Deti vyšli až na vrchol Kalvárie! Cestou sme si všímali prírodu, ale zastavovali sme sa aj pri jednotlivých zastaveniach krížovej cesty, aby sme sa poďakovali za lásku nášho Stvoriteľa k nám.

• Trojkráľová posviacka

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Trojkráľová posviacka .

Vďačne sme privítali otca dona Pavla, ktorý nám posvätil priestory materskej školy. Deti mali možnosť prejsť aj miestnosťami, ktoré nepoznajú: pivnica, kuchyňa, sklad hračiek, práčovňa, kotolňa a na záver sa odviezli výťahom. S radosťou otvárali dvere na jednotlivých izbách a tešili sa kadidlu, ktoré nielen vyčistilo miestnosti, ale aj rozšírilo svoju krásnu vôňu. Nech sa staneme/ zostaneme domom lásky a radosti!

• Super šmýkanie

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Super šmýkanie.

Tento čas snehu a námraz si s deťmi užívame naplno. Počas prechádzok neobídeme ani jednu možnosť na šmýkanie, ale čo im spôsobuje najväčšiu radosť, je padanie!: padáme na chodníku, na dvore, na námestí:) V rámci týždennej témy "doprava" sme navštívili Slovenskú správu ciest. Kvôli zime sme nevyskúšali ako sa sedí v jednotlivých autách používaných na údržbu ciest, ale už sme si u nich dohodli ešte jednu návštevu.

• Koledníci

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Koledníci.

Naše deti si s radosťou nacvičili a odprezentovali piesne, vinše i koledy v Dome sociálnych služieb sv. Barbory. Radosť bola na oboch stranách. Seniorom ďakujeme za lásku, s ktorou nás privítali, potlesk s ktorým odmenili každú koledu a balíček dobrôt ktorý dostalo každé dieťa! Z celého srdca ďakujeme za srdečné privítanie!