• Naše "hviezdičky" s hviezdami

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Naše "hviezdičky" s hviezdami.

Dnes sme boli na niekoľko minút prenesené na nebeskú oblohu. Pán hvezdár si pre nás pripravil veľmi zaujímavú prednášku, do ktorej sme sa s nadšením zapájali, pýtali, odpovedali, niektorí z nás aj "hviezdili". Našu vzácnu návštevu sme ani nechceli pustiť domov:). Pánovi Jurajovi ĎAKUJEME za jeho nezištnú službu, čas, lásku, vedomosti i obrázky, ktorými nás obdaroval.

• Prerušenie prevádzky Katolíckej základnej školy s materskou školou

• Riaditeľstvo Katolíckej základnej školy s materskou školou sv. Jána Nepomuckého oznamuje, že na základe odporúčania Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Rožňave z dôvodu pretrvávajúcej vysokej chorobnosti žiakov sa v dňoch od 13. 02. do 16. 02. 2024 vrátane prerušuje prevádzka základnej školy aj materskej školy, t. j. žiaci ostávajú doma a sú už zo stravovania v školskej jedálni odhlásení. Nástup žiakov na vyučovanie bude v pondelok 19. 02. 2024.

• Opäť prekvapenie

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Opäť prekvapenie.

Ujo Milan a teta Monika nám zaujímavo, pútavo, interaktívne, zážitkovo predstavili povolanie poľovníka. Na záver mali pre nás veľké prekvapenie: priniesli medzi nás poľovníckeho psa, ktorý poslúchal aj na povely detí: "Daj labu", "Sadni", čo bolo opäť novým zážitkom. Z celého srdca ĎAKUJEME, za nezištné spestrenie našich výchovno-vzdelávacích aktivít a prehĺbenie poznatkov, za Váš čas!

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

Poklad nájdený, princezná zachránená, šišky upečené, tak môžeme tancovať!

• Beseda s poľovníkom

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Beseda s poľovníkom.

Pánovi poľovníkovi ďakujeme za krásne dopoludnie a vzácne rekvizity. Priniesol nám ukázať aj lebku medveďa a vlka! Deti pozorne počúvali, odpovedali a z uja poľovníka nespúšťali oči. Ďakujeme za jeho čas a láskavý prístup.