• Včielky

• Na záver týždňa nakoľko sa ochladilo si usilovné Včielky  vytvorili teplučké čiapky.

• Lienky

• K zime patria aj "zimné športy " a "zimné oblečenia". Lienky a ich výtvory 🙂.

• Včileky

• Smutnému snehuliakovi Rudkovi, sme pomohli nájsť stratené gombíky. (Priradili určený počet gombíkov snehuliakovi) ​​​​​​​

Zimné športy - naše korčule

• Včielky

• Oddýchnuté Včielky si vyskúšali kreslenie do múky.

Namaľovali obrázok pre Adelku z vypočutého príbehu.

Včielky si so sestričkami pripomenuli Vianočné obdobie a narodenie Ježiška. (dramatizácia)

• Vianočný pozdrav

LIenky "Čo sme našli pod stromčekom" (rozbaľovanie darčekov)

• Lienky

• Vianočná rozprávka je ako živá, všetko v tej rozpráve ozajstné býva. Oblátky, koláče, sviatočné šaty, ozajstná mamička i ocko zlatý.

Ozajstný Ježiško v jasličkách leží a zvony vianočné zvonia nám z veží. Keď znejú koledy, spiežovce saní, od šťastia zaspávam až na svitaní.

Štvrtá sviečka dôležitá.......

• Včielky

• Mrazivé ticho, všade biely sneh,
            konečne pokoj, nebo plné hviezd.
            Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce,
            prajeme vám zo srdca prekrásne Vianoce.

• Prerušenie prevádzky MŠ - Vianočné prázdniny

Oznamujeme zákonným zástupcom detí, že Katolícka základná škola s materskou školou  sv. Jána Nepomuckého v Rožňave (ďalej len MŠ) na základe nízkeho počtu detí prerušuje prevádzku materskej školy -  počas Vianočných prázdnin od dňa 20.12.2021 (pondelok) do 07.01.2022 (piatok).

Prevádzka Katolíckej základnej školy s materskou školou sv. Jána Nepomuckého v Rožňave (ďalej len MŠ) bude pokračovať od 10.01.2022 (pondelok).

• Milí rodičia,

po prerušení prevádzky, materská škola obnovuje svoju  prevádzku od 13.12.2021. Pani učiteľky sa už tešia na detičky.